Ruszają zgłoszenia do ERASMUS+

Szanowni Państwo!
Drodzy Uczniowie!
Udało nam się uzyskać dofinansowanie ze środków Programu Erasmus+, dzięki którym nasza szkoła będzie w tym roku realizować projekt o nazwie Plastic is not fantastic! NO TIME TO WASTE, nr 2023-1-PL01-KA122-SCH-000134420. Będzie on polegał na mobilności zagranicznej do szkoły partnerskiej w Grecji 28 naszych uczniów oraz 5 opiekunów. Planowana data mobilności to 16/09/2024 – 27/09/2024 r.
Głównym celem projektu będzie podniesienie kompetencji w zakresie ekologii oraz języka angielski u uczniów. Dodatkowo dwójka nauczycieli będzie miała szansę wyjechać na job shadowing w trakcie którego zapoznają się z formami edukacji outdoorowej poprzez obserwacje prowadzone w jednej ze szkół greckich, dodatkowo mieliby okazję zapoznać się jak na gruncie szkolnym realizowane są inicjatywy ekologiczne, jakie elementy mogą mieć wpływ na nasze codzienne działania i jak jest to zorganizowane.

JUŻ MOŻNA SIĘ ZGŁASZAĆ!
Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w projekcie prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji i wypełnienie formularza zgłoszenia (dostępnych w załącznikach) oraz dostarczenie go w terminie do 31 stycznia 2024 r. do sekretariatu szkoły. Więcej informacji o projekcie można uzyskać u Wychowawców klas.
Zapraszamy do zgłaszania się!

Prezentacja ERASMUS

Regulamin_Rekrutacji_Uczniow_2024_Pieścirogi

Formularz Rekrutacyjny Uczniowie – Pieścirogi

Regulamin Rekrutacji Nauczycieli 2024 SE

Zal. nr 1_Wzor_karty_zgloszenia-nauczyciela SE

Zał. 2 Instrukcja wypełniania dokumentów aplikacyjnych_Pieścirogi