Zebrania z rodzicami

Zapraszamy w najbliższy poniedziałek na ostatnie w tym roku szkolnym zebrania z rodzicami.

  • godz. 15.30 – 16.30 – dyżur nauczycieli,
  • godz. 16.30 – zebranie rodziców uczniów kl. VI
  • godz. 17.00 – zebrania rodziców uczniów kl. 0 – 5 i VII – VIII