Podsumowanie zabawy Biblioteczny Kalendarz Adwentowy

Tuż przed świętami zakończyliśmy zabawę Biblioteczny Kalendarz Adwentowy organizowaną przez Filię Biblioteczną w Nowych Pieścirogach i naszą bibliotekę szkolną. Zabawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Pani Renata i Pani Aneta są bardzo dumne z naszych Czytelników, którzy z dużym zaangażowaniem zrealizowali wszystkie z 15-stu zadań jakie zaproponowały.  Kochani Czytelnicy byliście CUDOWNI! W dniu 3 stycznia 2024 r. Pani Renata odwiedziła naszą szkołę i w sali klasy „0” zorganizowane zostało losowanie nagród. Świętujący w tym dniu urodziny Tymek losował zwycięzców. Przebieg losowania przedstawia filmik nagrany przez Panią Kasię.

Miejsce I – Mateusz Czernik klasa „0”
Miejsce II – Alan Wójtowicz klasa VB
Miejsce III – Katarzyna Waśniewska klasa IB
– Karolina Truchel klasa VII
– Dorota Garstka klasa IB
Wszyscy jednak byli bardzo zaangażowani i dla Was ogromne brawa!!!
Dla naszych małych – WIELKICH czytelników z klas 0 – I mamy upominki.  Jeszcze drobna niespodzianka… Dla uczestników, którzy nie mieli szczęścia w losowaniu, a wykazali się dużym zaangażowaniem w wykonywaniu zadań mamy NIESPODZIANKI. Nagrody, jak wcześniej informowaliśmy, zostaną wręcz one podczas najbliższej uroczystości szkolnej.
DZIĘKUJEMY RAZ JESZCZE ZA UDZIAŁ W ZABAWIE NASZYM CZYTELNIKOM JAK I RODZICOM NAJMŁODSZYCH ZA POMOC I ZAANGAŻOWANIE.