Rada Rodziców – informacje

Szanowni Państwo, 10 września br. odbyły się wybory prezydium do Rady Rodziców. Przewodniczącą została Pani Anna Dalecka, Wiceprzewodniczącą – Pani Anna Cygańska, Skarbnikiem – Pani Anna Józefowicz, a Sekretarzem – Karolina Brzozowska. Gratulujemy i jak co roku liczymy na owocną współpracę.

Poniżej informacja o uchwaleniu składki na fundusz Rady Rodziców:

„Wpłata na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2024/2025 została ustalona na kwotę 100 zł od dziecka. Bardzo prosimy o uczciwe i sumienne podejście do tematu i dokonanie wpłaty jednorazowej lub rozłożenie jej na raty. Środki te są przeznaczane na wspieranie celów i zadań naszej szkoły, m.in. na organizację okolicznościowych imprez (np. Dzień Dziecka), zakup upominków, nagród dla uczniów, zakup sprzętu sportowego, doposażenie biblioteki i wiele innych. Korzystają z tego wszyscy uczniowie, a wpłat jest niewiele. Spróbujmy razem zadbać o wspólną przestrzeń, w której nasze dzieci spędzają tyle czasu”.
– RR

Numer konta do wpłat:
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Starych Pieścirogach 60 8226 0008 0000 0417 2000 0001.